Yandex.Turkey

Pasajlar

8.2★★★★★(47 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Yandex.Turkey
Büyükdere Caddesi No. 193, Levent, 34330, Istanbul, Türkiye (Levent Plaza, Kat 10), Şişli, İstanbul
Şişli
Rota Al
24 saat açık24 Hours
  • Pazartesi24 Saat
  • Salı24 Saat
  • Çarşamba24 Saat
  • Perşembe24 Saat
  • Cuma24 Saat
  • Cumartesi24 Saat
  • Pazar24 Saat
Çağrı E-posta Düzenle

İş Tanımı

Yandex.Turkey şirketine (0212) 386 87 60 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Yandex.Turkey şirketinin ana kategorisi Pasajlar sektörüdür. Yandex.Turkey şirketinin açık adresi: Büyükdere Caddesi No. 193, Levent, 34330, Istanbul, Türkiye (Levent Plaza, Kat 10).

Wifi
Yes

sanayi: Eğlence » Pasajlar

Faaliyet alanı:
  • Pasajlar
ISIC Kodları
9329

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Yandex.Turkey telefon numarası nedir?

    Yandex.Turkey's phone number is (0212) 386 87 60.

  2. 2.Yandex.Turkey nerede yer alıyor?

    Yandex.Turkey is located at Büyükdere Caddesi No. 193, Levent, 34330, Istanbul, Türkiye (Levent Plaza, Kat 10), Şişli, İstanbul. Get Directions.

  3. 3.Yandex.Turkey çalışma saatleri nedir?

    Yandex.Turkey şu saatlerde açık: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Yandex.Turkey web sitesi nedir?

    Yandex.Turkey's website is www.yandex.com.tr.

0 Değerlendirme

Yandex.Turkey için ilk değerlendirmeyi siz yazın.