Vodafone Cep Merkezi

Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı

3.1★★★★★(13 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Vodafone Cep Merkezi
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:909 Okmeydani İstanbul TR, 34384 Şişli/İstanbul, Türkiye
İstanbul
Rota Al
Çalışma saatleri mevcut değil
Çağrı

İş Tanımı

Vodafone Cep Merkezi şirketine (0212) 222 38 08 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Vodafone Cep Merkezi şirketinin ana kategorisi Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı sektörüdür. Vodafone Cep Merkezi şirketinin açık adresi: Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:909 Okmeydani İstanbul TR, 34384 Şişli/İstanbul, Türkiye.

sanayi: Iletişim » Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı

Faaliyet alanı:
  • Telekomünikasyon Servis Sağlayıcısı
ISIC Kodları
6110

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Vodafone Cep Merkezi telefon numarası nedir?

    Vodafone Cep Merkezi's phone number is (0212) 222 38 08.

  2. 2.Vodafone Cep Merkezi nerede yer alıyor?

    Vodafone Cep Merkezi is located at Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:909 Okmeydani İstanbul TR, 34384 Şişli/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Vodafone Cep Merkezi web sitesi nedir?

    Vodafone Cep Merkezi's website is www.vodafone.com.tr.

0 Değerlendirme

Vodafone Cep Merkezi için ilk değerlendirmeyi siz yazın.