Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA)

Gıda Pazarı

4.3★★★★★(32 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA)
Kocatepe, Megacenter No:4 C1 Blok, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye
İstanbul
Rota Al
Şu anda kapalı7:30 – 19:00
  • Pazartesi7:30 – 19:00
  • Salı7:30 – 19:00
  • Çarşamba7:30 – 19:00
  • Perşembe7:30 – 19:00
  • Cuma7:30 – 19:00
  • Cumartesi7:30 – 19:00
  • PazarKapalı
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) şirketine (0212) 437 34 83 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) şirketinin ana kategorisi Gıda Pazarı sektörüdür. Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) şirketinin açık adresi: Kocatepe, Megacenter No:4 C1 Blok, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye.

Yemek Seçenekleri
Delivery
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Yes

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Gıda Pazarı

Faaliyet alanı:
  • Gıda Pazarı
ISIC Kodları
4721

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) telefon numarası nedir?

    Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA)'s phone number is (0212) 437 34 83.

  2. 2.Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) nerede yer alıyor?

    Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) is located at Kocatepe, Megacenter No:4 C1 Blok, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) çalışma saatleri nedir?

    Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 7:30 – 19:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) web sitesi nedir?

    Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA)'s website is www.ulasgidatekstil.com.tr.

0 Değerlendirme

Ulaş Gıda ve Tekstil (MEGA) için ilk değerlendirmeyi siz yazın.