Tezpa Toptan Nalburiye

Demirci

4.9★★★★★(17 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Tezpa Toptan Nalburiye
Esenevler, Mahir Cd No:12, 34762 Ümraniye/İstanbul, Türkiye, Umraniye
Umraniye
Rota Al
Şu anda kapalı8:00 – 19:00
  • Pazartesi8:00 – 19:00
  • Salı8:00 – 19:00
  • Çarşamba8:00 – 19:00
  • Perşembe8:00 – 19:00
  • Cuma8:00 – 19:00
  • Cumartesi8:00 – 19:00
  • PazarKapalı
Fax
(0216) 481 77 33
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Tezpa Toptan Nalburiye şirketine (0216) 328 20 42 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Tezpa Toptan Nalburiye şirketinin ana kategorisi Demirci sektörüdür. Tezpa Toptan Nalburiye şirketinin açık adresi: Esenevler, Mahir Cd No:12, 34762 Ümraniye/İstanbul, Türkiye.

Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Parking, Yes

sanayi: İşletmelerarası » Demirci

Faaliyet alanı:
  • Demirci
  • Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda hırdavat, boya ve cam perakende ticareti
  • Toptan ticaret (Motorlu kara taşıtları ve motosikletler hariç)
ISIC Kodları
46, 2591, 4752

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Tezpa Toptan Nalburiye telefon numarası nedir?

    Tezpa Toptan Nalburiye's phone number is (0216) 328 20 42.

  2. 2.Tezpa Toptan Nalburiye nerede yer alıyor?

    Tezpa Toptan Nalburiye is located at Esenevler, Mahir Cd No:12, 34762 Ümraniye/İstanbul, Türkiye, Umraniye. Get Directions.

  3. 3.Tezpa Toptan Nalburiye çalışma saatleri nedir?

    Tezpa Toptan Nalburiye şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 8:00 – 19:00; Sunday: Closed.

  4. 4.Tezpa Toptan Nalburiye web sitesi nedir?

    Tezpa Toptan Nalburiye's website is tezpa-toptan-nalburiye.business.site.

0 Değerlendirme

Tezpa Toptan Nalburiye için ilk değerlendirmeyi siz yazın.