Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu

Türk restoranları

3.7★★★★★(19 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu
Seyrantepe, İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:77, 34418 Kağıthane/İstanbul, Türkiye
İstanbul
Rota Al
Şu anda kapalı6:00 – 0:00
  • Pazartesi6:00 – 0:00
  • Salı6:00 – 0:00
  • Çarşamba6:00 – 0:00
  • Perşembe6:00 – 0:00
  • Cuma6:00 – 0:00
  • Cumartesi6:00 – 0:00
  • Pazar6:00 – 0:00
Çağrı

İş Tanımı

Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu şirketine (0212) 268 79 08 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu şirketinin ana kategorisi Türk restoranları sektörüdür. Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu şirketinin açık adresi: Seyrantepe, İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:77, 34418 Kağıthane/İstanbul, Türkiye.

Kredi Kartları
Cash
Gruplar İçin İyi
Yes
Çocuklar İçin İyi
Yes
Rezervasyonlar
Yes

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Türk restoranları

Faaliyet alanı:
  • Kafeler
  • Türk restoranları
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu telefon numarası nedir?

    Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu's phone number is (0212) 268 79 08.

  2. 2.Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu nerede yer alıyor?

    Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu is located at Seyrantepe, İbrahim Karaoğlanoğlu Cd. No:77, 34418 Kağıthane/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu çalışma saatleri nedir?

    Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu şu saatlerde açık: all_days: 6:00 – 0:00.

0 Değerlendirme

Tahir Usta Cafe ve Kebap Salonu için ilk değerlendirmeyi siz yazın.