Monalisa Moda Evi

Düğün Mağazaları

4.6★★★★★(18 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Monalisa Moda Evi
Zeytinlik Mah. Türkçü Sk, Zeytinlik, Site No:21 C Blok. Daire:3, 34140 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Bakırköy
Rota Al
Şu anda kapalı9:30 – 19:30
  • Pazartesi9:30 – 19:30
  • Salı9:30 – 19:30
  • Çarşamba9:30 – 19:30
  • Perşembe9:30 – 19:30
  • Cuma9:30 – 19:30
  • Cumartesi9:30 – 19:30
  • Pazar11:00 – 19:30
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Monalisa Moda Evi şirketine (0212) 466 18 63 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Monalisa Moda Evi şirketinin ana kategorisi Düğün Mağazaları sektörüdür. Monalisa Moda Evi şirketinin açık adresi: Zeytinlik Mah. Türkçü Sk, Zeytinlik, Site No:21 C Blok. Daire:3, 34140 Bakırköy/İstanbul, Türkiye.

sanayi: Konfeksiyon » Düğün Mağazaları

Faaliyet alanı:
  • Düğün Mağazaları
ISIC Kodları
4771

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Monalisa Moda Evi telefon numarası nedir?

    Monalisa Moda Evi's phone number is (0212) 466 18 63.

  2. 2.Monalisa Moda Evi nerede yer alıyor?

    Monalisa Moda Evi is located at Zeytinlik Mah. Türkçü Sk, Zeytinlik, Site No:21 C Blok. Daire:3, 34140 Bakırköy/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Monalisa Moda Evi çalışma saatleri nedir?

    Monalisa Moda Evi şu saatlerde açık: Monday - Saturday: 9:30 – 19:30; Sunday: 11:00 – 19:30.

0 Değerlendirme

Monalisa Moda Evi için ilk değerlendirmeyi siz yazın.