Mavi Kanguru

Anaokulu

4.6★★★★★(18 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Mavi Kanguru
Osmaniye, Çağlar Sk. No:26, 34146 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Bakırköy
Rota Al
Şu anda kapalı8:00 – 17:30
  • Pazartesi8:00 – 17:30
  • Salı8:00 – 17:30
  • Çarşamba8:00 – 17:30
  • Perşembe8:00 – 17:30
  • Cuma8:00 – 17:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Mavi Kanguru şirketine 0545 716 80 10 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Mavi Kanguru şirketinin ana kategorisi Anaokulu sektörüdür. Mavi Kanguru şirketinin açık adresi: Osmaniye, Çağlar Sk. No:26, 34146 Bakırköy/İstanbul, Türkiye.

Çeşitlilik Yönetimi
Woman Led
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Parking, Yes

sanayi: Eğitim » Anaokulu

Faaliyet alanı:
  • Anaokulu
  • Oyun alanı
  • Oyun Grubu
  • Psikolog
ISIC Kodları
8510, 8690, 9329

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Mavi Kanguru telefon numarası nedir?

    Mavi Kanguru's phone number is 0545 716 80 10.

  2. 2.Mavi Kanguru nerede yer alıyor?

    Mavi Kanguru is located at Osmaniye, Çağlar Sk. No:26, 34146 Bakırköy/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Mavi Kanguru çalışma saatleri nedir?

    Mavi Kanguru şu saatlerde açık: weekdays: 8:00 – 17:30; weekends: Closed.

  4. 4.Mavi Kanguru web sitesi nedir?

    Mavi Kanguru's website is www.mavikanguru.com.

0 Değerlendirme

Mavi Kanguru için ilk değerlendirmeyi siz yazın.