Mahmutoğlu Küreklifırın

Pastane

4.4★★★★★(69 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Mahmutoğlu Küreklifırın
Duatepe, Ergenekon Cd. No:127, 34379 Bomonti/Şişli/Şişli/İstanbul, Türkiye
Şişli
Rota Al
Şu anda kapalı7:00 – 23:00
  • Pazartesi7:00 – 23:00
  • Salı7:00 – 23:00
  • Çarşamba7:00 – 23:00
  • Perşembe7:00 – 23:00
  • Cuma7:00 – 23:00
  • Cumartesi7:00 – 23:00
  • Pazar7:00 – 23:00
Fax
(0212) 241 79 29
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Mahmutoğlu Küreklifırın şirketine (0212) 343 42 16 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Mahmutoğlu Küreklifırın şirketinin ana kategorisi Pastane sektörüdür. Mahmutoğlu Küreklifırın şirketinin açık adresi: Duatepe, Ergenekon Cd. No:127, 34379 Bomonti/Şişli/Şişli/İstanbul, Türkiye.

Kredi Kartları
Yes
Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out
Menüler
Breakfast, Brunch, Coffee, Dessert, Lunch
Açıkhava Oturması
Yes
Fiyat
$$
Tuvalet
Yes
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Parking

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Pastane

Faaliyet alanı:
  • Pastaneler
  • Pastane
ISIC Kodları
4721

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Mahmutoğlu Küreklifırın telefon numarası nedir?

    Mahmutoğlu Küreklifırın's phone number is (0212) 343 42 16.

  2. 2.Mahmutoğlu Küreklifırın nerede yer alıyor?

    Mahmutoğlu Küreklifırın is located at Duatepe, Ergenekon Cd. No:127, 34379 Bomonti/Şişli/Şişli/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Mahmutoğlu Küreklifırın çalışma saatleri nedir?

    Mahmutoğlu Küreklifırın şu saatlerde açık: all_days: 7:00 – 23:00.

Tarihsel Bilgiler

Artık mevcut olmayan eski iş siteleri ve e-postalar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır.

www.kureklifirin.com

0 Değerlendirme

Mahmutoğlu Küreklifırın için ilk değerlendirmeyi siz yazın.