English Home

Ev Eşyaları Mağazası

3.8★★★★★(167 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

English Home
Fatih Sultan Mehmet, Balkan Cd. Buyaka Avm Sit B Blok Apt B BLOK Apt. No: 56 B / 8, 34771 Ümraniye/İstanbul, Türkiye, Umraniye
Umraniye
Rota Al
Şu anda kapalı10:00 – 22:00
  • Pazartesi10:00 – 22:00
  • Salı10:00 – 22:00
  • Çarşamba10:00 – 22:00
  • Perşembe10:00 – 22:00
  • Cuma10:00 – 22:00
  • Cumartesi10:00 – 22:00
  • Pazar10:00 – 22:00
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

English Home şirketine (0216) 987 39 41 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. English Home şirketinin ana kategorisi Ev Eşyaları Mağazası sektörüdür. English Home şirketinin açık adresi: Fatih Sultan Mehmet, Balkan Cd. Buyaka Avm Sit B Blok Apt B BLOK Apt. No: 56 B / 8, 34771 Ümraniye/İstanbul, Türkiye.

Yemek Seçenekleri
Delivery
Tekerlekli Sandalye ile Erişilebilir
Parking, Yes

sanayi: İnşaat » Ev Eşyaları Mağazası

Faaliyet alanı:
  • Ev Eşyaları Mağazası
ISIC Kodları
4759

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.English Home telefon numarası nedir?

    English Home's phone number is (0216) 987 39 41.

  2. 2.English Home nerede yer alıyor?

    English Home is located at Fatih Sultan Mehmet, Balkan Cd. Buyaka Avm Sit B Blok Apt B BLOK Apt. No: 56 B / 8, 34771 Ümraniye/İstanbul, Türkiye, Umraniye. Get Directions.

  3. 3.English Home çalışma saatleri nedir?

    English Home şu saatlerde açık: all_days: 10:00 – 22:00.

  4. 4.English Home web sitesi nedir?

    English Home's website is www.englishhome.com.

0 Değerlendirme

English Home için ilk değerlendirmeyi siz yazın.