Asking Alçı Dekorasyon

İç Dekorasyon

5.0★★★★★(3 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Asking Alçı Dekorasyon
Boğazkesen Caddesi Kadirler Yokuşu 61A, Beyoğlu, 34443 Istanbul/İstanbul, Türkiye
İstanbul
Rota Al
Şu anda kapalı8:00 – 18:00
  • Pazartesi8:00 – 18:00
  • Salı8:00 – 18:00
  • Çarşamba8:00 – 18:00
  • Perşembe8:00 – 18:00
  • Cuma8:00 – 18:00
  • Cumartesi8:00 – 16:00
  • PazarKapalı
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Asking Alçı Dekorasyon şirketine (0212) 252 59 85 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Asking Alçı Dekorasyon şirketinin ana kategorisi İç Dekorasyon sektörüdür. Asking Alçı Dekorasyon şirketinin açık adresi: Boğazkesen Caddesi Kadirler Yokuşu 61A, Beyoğlu, 34443 Istanbul/İstanbul, Türkiye.

sanayi: Ev ve Bahçe » İç Dekorasyon

Faaliyet alanı:
  • İç Dekorasyon
ISIC Kodları
7410

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Asking Alçı Dekorasyon telefon numarası nedir?

    Asking Alçı Dekorasyon's phone number is (0212) 252 59 85.

  2. 2.Asking Alçı Dekorasyon nerede yer alıyor?

    Asking Alçı Dekorasyon is located at Boğazkesen Caddesi Kadirler Yokuşu 61A, Beyoğlu, 34443 Istanbul/İstanbul, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Asking Alçı Dekorasyon çalışma saatleri nedir?

    Asking Alçı Dekorasyon şu saatlerde açık: weekdays: 8:00 – 18:00; Saturday: 8:00 – 16:00; Sunday: Closed.

0 Değerlendirme

Asking Alçı Dekorasyon için ilk değerlendirmeyi siz yazın.