Adıyaman Ciğ Köftecisi

Çiğ Köfteci

3.9★★★★★(31 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Adıyaman Ciğ Köftecisi
Yavuz Selim, Su Deposu Cd. No:33, 16290 Yıldırım/Bursa, Türkiye
Bursa
Rota Al
Şu anda kapalı12:00 – 1:00
  • Pazartesi12:00 – 1:00
  • Salı12:00 – 1:00
  • Çarşamba12:00 – 1:00
  • Perşembe12:00 – 1:00
  • Cuma12:00 – 1:00
  • Cumartesi12:00 – 1:00
  • Pazar12:00 – 1:00
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Adıyaman Ciğ Köftecisi şirketine 0534 639 32 48 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Adıyaman Ciğ Köftecisi şirketinin ana kategorisi Çiğ Köfteci sektörüdür. Adıyaman Ciğ Köftecisi şirketinin açık adresi: Yavuz Selim, Su Deposu Cd. No:33, 16290 Yıldırım/Bursa, Türkiye.

Kredi Kartları
Debit Card, NFC, Yes
Yemek Seçenekleri
Delivery, Take-out
Kıyafet Tarzı
Casual
Çocuklar İçin İyi
Yes
Fiyat
$

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Çiğ Köfteci

Faaliyet alanı:
  • Çiğ Köfteci
ISIC Kodları
5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Adıyaman Ciğ Köftecisi telefon numarası nedir?

    Adıyaman Ciğ Köftecisi's phone number is 0534 639 32 48.

  2. 2.Adıyaman Ciğ Köftecisi nerede yer alıyor?

    Adıyaman Ciğ Köftecisi is located at Yavuz Selim, Su Deposu Cd. No:33, 16290 Yıldırım/Bursa, Türkiye. Get Directions.

  3. 3.Adıyaman Ciğ Köftecisi çalışma saatleri nedir?

    Adıyaman Ciğ Köftecisi şu saatlerde açık: all_days: 12:00 – 1:00.

0 Değerlendirme

Adıyaman Ciğ Köftecisi için ilk değerlendirmeyi siz yazın.