Özgüven Et Izgara

Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri

4.6★★★★★(23 değerlendirme, harici kaynaklardan)

İletişim Bilgileri

Özgüven Et Izgara
Cumhuriyet, Araba Yolu Cd. 75 A, 34457 Sarıyer/İstanbul, Turkey
Sarıyer
Rota Al
Açık — 21:30 saatinde kapanıyor8:30 – 21:30
  • Pazartesi8:30 – 21:30
  • Salı8:30 – 21:30
  • Çarşamba8:30 – 21:30
  • Perşembe8:30 – 21:30
  • Cuma8:30 – 21:30
  • Cumartesi8:30 – 21:30
  • Pazar8:30 – 21:30
Sosyal Medya
Çağrı Düzenle

İş Tanımı

Özgüven Et Izgara şirketine (0212) 223 84 00 numarasından telefonla ulaşabilirsiniz. Özgüven Et Izgara şirketinin ana kategorisi Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri sektörüdür. Özgüven Et Izgara şirketinin açık adresi: Cumhuriyet, Araba Yolu Cd. 75 A, 34457 Sarıyer/İstanbul, Turkey.

Yemek Seçenekleri
Delivery
Gruplar İçin İyi
Yes
Çocuklar İçin İyi
Yes
Fiyat
$$

sanayi: Yiyecek ve Yemek » Restoranlar

Faaliyet alanı:
  • Pastaneler
  • Bar ve Izgara Lokantası
  • Burger Restoranları
  • Fast food restoranları
  • Helal restoranlar
  • Sağlıklı Yemek Restoranı
  • Kebapçı
  • Makarna Dükkanı
  • Lokantalar ve seyyar yemek hizmeti faaliyetleri
  • Türk restoranları
ISIC Kodları
4721, 5610

Sorular ve Cevaplar

  1. 1.Özgüven Et Izgara telefon numarası nedir?

    Özgüven Et Izgara's phone number is (0212) 223 84 00.

  2. 2.Özgüven Et Izgara nerede yer alıyor?

    Özgüven Et Izgara is located at Cumhuriyet, Araba Yolu Cd. 75 A, 34457 Sarıyer/İstanbul, Turkey. Get Directions.

  3. 3.Özgüven Et Izgara çalışma saatleri nedir?

    Özgüven Et Izgara şu saatlerde açık: all_days: 8:30 – 21:30.

  4. 4.Özgüven Et Izgara web sitesi nedir?

    Özgüven Et Izgara's website is fbf.bz/b/e0S.

0 Değerlendirme

Özgüven Et Izgara için ilk değerlendirmeyi siz yazın.